Skoči na vsebino

IPBSlika

Użyj Szybkiego Narzędzia Do Przenoszenia Plików Poczty Apple Do Formatu Pst

Objavil Smithjhones Jkl , 20 april 2021 · 26 views

Przenieś Apple Mail do PST Konwerter Apple Mail na PST
Użyj Szybkiego Narzędzia Do Przenoszenia Plików Poczty Apple Do Formatu Pst To niesamowite narzędzie do przesyłania Apple Mail do PST przeniesie wszystkie pliki Apple Mail w szybki sposób. Aplikacja została zaprojektowana przez profesjonalistów, a także przetestowana przez nich na różnych platformach, tak aby spełniała lub spełniała wszelkie życzenia użytkowników i dawała pożądany efekt.

POBIERZ TERAZ

Aplikacja jest prosta w obsłudze i może być używana przez każdego użytkownika. Wniosek można przesłać zbiorczo. Również zbiorczo aplikacja prześle pliki z pełną dokładnością. Jest to elastyczna aplikacja, z której może korzystać każdy użytkownik i jest wysoce kompatybilna z wersją Mac od archiwalnej do najnowszej. Jest to jedna z łatwych w obsłudze aplikacji dla użytkowników. Jest to bardzo wygodna aplikacja dla użytkowników, którzy chcą przesyłać pliki Apple Mail do użytku indywidualnego, a także dla tych, którzy chcą, aby było to możliwe do użytku komercyjnego. Aplikacja jest doskonałą platformą dla wszystkich użytkowników, przeznaczona jest dla wszystkich użytkowników. W kilku prostych krokach użytkownicy mogą przenieść swoje pliki Apple Mail MBOX do formatu PST programu Outlook. Wypróbowanie tej niesamowitej aplikacji zaspokoi wszystkie Twoje pragnienia dotyczące narzędzia do transferu. Zapoznaj się z wersją demonstracyjną aplikacji po zapoznaniu się z aplikacją.

Korzystanie z przesyłania plików Apple Mail!

Jeśli użytkownik uaktualnia się z plików Apple Mail do użytkowników w formacie Outlook PST, należy przenieść swoje pliki Apple Mail do formatu Outlook. Jak wiadomo, pliki PST programu Outlook są obsługiwane przez wiele klientów poczty e-mail, w tym Thunderbird, WLM i inne klienty poczty e-mail. To jest powód, dla którego użytkownicy muszą przenieść swoje pliki Apple Mail MBOX do formatu PST programu Outlook.

Cechy narzędzia

Narzędzie Przenieś Apple Mail do PST zapewnia kilka funkcji umożliwiających płynną pracę aplikacji. Dowiedzmy się o tych funkcjach:

• Bezpieczna aplikacja: - Transfer Apple Mail do narzędzia PST przenosi wszystkie pliki Apple Mail do formatu Outlook PST z zachowaniem bezpieczeństwa i ochrony. Ta aplikacja nie powoduje utraty ani uszkodzenia danych. To bezpieczna platforma dla każdego użytkownika.

• Elastyczny w użyciu: - Aplikacja jest łatwa w obsłudze przez każdego użytkownika. Jest to elastyczna aplikacja, z której niezawodnie może korzystać każdy użytkownik, nawet początkujący użytkownik. Działa płynnie w każdej wersji Mac łatwo i płynnie.

• Prosta aplikacja: - Aplikacja jest prosta w obsłudze przez każdego użytkownika. Bez wątpienia jest to zaawansowana aplikacja, ale mimo to użytkownicy uważają ją za łatwą w obsłudze. W kilku prostych krokach aplikacja przenosi pliki do plików PST programu Outlook.

• Lokalizacja określona przez użytkownika: - Przeniesione pliki Apple Mail są zapisywane w dowolnej lokalizacji wybranej przez użytkownika. Użytkownicy mogą zapisywać pliki w dowolnej wybranej przez siebie lokalizacji. W dowolnym miejscu w systemie lokalnym przesłane pliki można zapisać.

• Przenieś całe dane: - Narzędzie Apple Mail to PST może przesyłać całe pliki Apple Mail. Całe dane pozostają nienaruszone w całym zadaniu przesyłania. Całe właściwości plików pozostają nienaruszone i oryginalne w całym procesie przesyłania.

• Zaprojektowany dla wszystkich: - To naprawdę doskonała aplikacja, z której niezawodnie korzysta każdy użytkownik. Korzystając z wersji licencjonowanej, użytkownicy mogą łatwo przenosić całe pliki Apple Mail do formatu Outlooka. Każdy użytkownik indywidualny lub komercyjny może również łatwo korzystać z aplikacji.

Kroki, aby przesłać pliki

Istnieją kroki, które użytkownik musi wykonać, aby przenieść swoje pliki Apple Mail do formatu PST programu Outlook:

Krok 1 - Pobierz aplikację w systemie lokalnym
Krok 2 - Uruchom aplikację
Krok 3 - Krok 1 - Pobierz aplikację w dowolnym systemie operacyjnym Mac
Krok 2 - Uruchom aplikację
Krok 3 - Wybierz pliki, które chcesz przekonwertować
Krok 4 - Wyświetl podgląd wybranych plików Apple Mail
Krok 5 - Wybierz miejsce docelowe, w którym chcesz zapisać przekonwertowane pliki Apple Mail
Krok 6 - Kliknij przycisk „Konwertuj”

Nawet jeśli użytkownik jest początkującym użytkownikiem, może również łatwo wykonać te kilka prostych kroków bez napotykania jakiegokolwiek problemu lub problemu.

Końcowe rozliczenie

Wypróbuj wersję demonstracyjną tej niesamowitej aplikacji i przenieś pliki Apple Mail do formatu PST programu Outlook. Wypróbowując tę ​​niesamowitą aplikację, zdasz sobie sprawę, że jest to dobrodziejstwo dla przesyłania plików Apple Mail MBOX. Jego niezwykła i przyjazna dla użytkownika funkcja pomaga nawet początkującemu użytkownikowi dokończyć przesyłanie plików poczty Apple do formatu Outlook PST.

Wersja demonstracyjna aplikacji jest dostępna bezpłatnie. A jeśli napotkasz jakikolwiek problem, możesz zadzwonić do obsługi klienta aplikacji, aby rozwiązać wszystkie problemy.