Skoči na vsebino

IPBSlika

Błyskawicznie Przesyłaj Pliki Pst Programu Outlook

Objavil charlee12smith , 16 april 2021 · 22 views

Przenieś PST do MBOX
Błyskawicznie Przesyłaj Pliki Pst Programu Outlook Wypróbowanie inteligentnego narzędzia do przenoszenia plików PST do formatu MBOX to wszystko, czego potrzebujesz. Aplikacja jest w stanie bezbłędnie przenieść wszystkie pliki PST programu Outlook do formatu MBOX w ciągu zaledwie kilku minut. Wszystkie pliki PST programu Outlook są bezbłędnie przesyłane do formatu MBOX. Użytkownicy muszą tylko zainstalować tę niesamowitą aplikację w swoim systemie. Pobieranie tej aplikacji jest proste. Ponadto użytkownicy mogą korzystać z tej niesamowitej aplikacji w dowolnej wersji systemu operacyjnego Windows lub Mac.

POBIERZ TERAZ NA MAC

POBIERZ TERAZ W SYSTEMIE WINDOWS

To narzędzie Mailvita Transfer PST to MBOX zapewnia użytkownikom wszechstronną platformę dla wszystkich użytkowników. Użytkownicy, którzy nie mają dużej wiedzy technicznej, mogą również łatwo przenosić swoje pliki PST do formatu MBOX bez żadnej pomocy technicznej. Aplikacja obsługuje każdą wersję MS Outlook. Płynnie i stabilnie wszystkie pliki PST programu Outlook są przesyłane. Co więcej, użytkownicy mogą przesyłać dowolny rozmiar pliku PST i mogą łatwo przesyłać całe pliki PST.

Zachowując jakość i oryginalność danych, narzędzie PST to MBOX dostarcza wynik użytkownikom. Za każdym razem za pomocą tego niesamowitego narzędzia śledzimy bezpieczne przesyłanie danych. Aplikacja zapewnia prosty, przyjazny dla użytkownika interfejs. Jest to niezależna aplikacja, która przesyła pliki bezpośrednio w skuteczny i bezproblemowy sposób. Użytkownicy mogą z łatwością korzystać z tej aplikacji niezależnie od używanego systemu operacyjnego, działa zarówno na Windows, jak i Mac w najnowszej lub najstarszej wersji Maca, a także Windows. Ponadto użytkownicy mogą bezpłatnie pobrać wersję próbną aplikacji.

Konieczność konwersji plików PST

Jeśli jesteś użytkownikiem, który przenosi się z systemu Windows do Apple Mail i chcesz wykonać kopię zapasową wszystkich swoich plików, musisz przesłać wszystkie pliki PST w formacie MBOX. Użytkownicy mogą dowolnie dostosowywać przesłane pliki MBOX zgodnie ze swoimi potrzebami. Ponadto pliki MBOX są obsługiwane w wielu klientach, np. Thunderbird, Apple Mail itp.

Kroki do przeniesienia

Istnieje kilka kroków, aby przenieść pliki PST do formatu MBOX za pomocą tej aplikacji. Poniżej przedstawiono kroki?

Krok 1 - Najpierw pobierz plik PST do MBOX na dowolnym systemie operacyjnym Windows lub Mac
Krok 2 - Po drugie, uruchom aplikację
Krok 3 - Teraz wybierz pliki PST, które chcesz przenieść do formatu MBOX
Krok 4 - Wyświetl podgląd wybranych plików PST
Krok 5 - Wybierz format, w którym chcesz przenieść plik PST
Krok 6 - Wybierz ścieżkę docelową do zapisania przesłanego pliku PST
Krok 7 - Na koniec kliknij przycisk „Konwertuj”
Dzięki tym prostym krokom będziesz mógł przenieść wszystkie swoje pliki PST do formatu MBOX.

Funkcje narzędzia PST do MBOX

Istnieją funkcje tego narzędzia PST do MBOX, które użytkownik musi zobaczyć. Poniżej znajdują się omówione funkcje tego narzędzia PST do MBOX:

• Selektywny transfer plików PST: - Ta niesamowita aplikacja wykonuje za każdym razem selektywne przesyłanie pliku PST. Aplikacja skanuje i przegląda dane. To narzędzie PST do MBOX najpierw przegląda i skanuje dane, a następnie przenosi je do formatu MBOX. Ponadto użytkownicy mogą wybrać pliki PST programu Outlook, które chcą przenieść do formatu MBOX. Przenieś pliki: - Aplikacja służy do przesyłania plików PST tylko do formatu MBOX. Aplikacja obsługuje zarówno język ANSI, jak i UNICODE. Użytkownik może natychmiast przenieść swoje pliki programu Outlook do formatu MBOX w ciągu zaledwie kilku minut.

• Zapisz przesłany plik w dowolnym wybranym folderze: - Użytkownicy mogą zapisać przesłany plik w dowolnym folderze, użytkownik może zapisać nowo przesłany plik PST w istniejącym folderze i może utworzyć oddzielny folder do zapisania pliku. To narzędzie promuje spersonalizowane zapisywanie plików.

• Pełna dokładność: - Za każdym razem, gdy aplikacja dostarcza dokładny wynik. Aplikacja zachowuje oryginalność plików PST, a tym samym zapewnia użytkownikowi wysokiej jakości wynik. Ponadto wszystkie wiadomości e-mail wraz z załącznikami są przenoszone przez to narzędzie.

• Przyjazna dla użytkownika aplikacja: - Jest to przyjazna dla użytkownika aplikacja, która pomaga każdemu użytkownikowi w łatwym i niezawodnym przesyłaniu plików PST do formatu MBOX. Użytkownicy niezwiązani z zapleczem technicznym mogą również łatwo tę aplikację bez żadnych przeszkód i zobowiązań.

Końcowe rozliczenie

Wypróbuj to niesamowite narzędzie Przenieś PST do MBOX do szybkiego przesyłania plików PST do formatu MBOX. Aplikacja wykona to zadanie w zaledwie kilka minut. Ponadto każdy użytkownik może bezpłatnie pobrać wersję demonstracyjną lub próbną aplikacji. Wersja próbna jest bezpłatna i może ją pobrać każdy użytkownik. Ta wersja próbna zapewnia użytkownikowi przewagę w postaci przeniesienia kilku plików PST do formatu MBOX. Aby móc bez ograniczeń przesyłać pliki, użytkownicy muszą kupić licencjonowaną wersję.