Skoči na vsebino

IPBSlika

Szybko Przenieś Pliki Mbox Do Formatu Pst

Objavil rayoyi7148 , 18 april 2021 · 21 views

Przenieś MBOX do PST MBOX do PST
Szybko Przenieś Pliki Mbox Do Formatu Pst Przenieś wszystkie swoje pliki MBOX do formatu PST w łatwy sposób, pobierając to narzędzie MBXO to PST Converter for Mac. Aplikacja jest zaawansowaną aplikacją i może być używana przez każdego użytkownika, nawet jeśli nie ma doświadczenia technicznego. Narzędzie Transfer MBOX to PST jest zaawansowane i zaprojektowane przez wielu wykwalifikowanych specjalistów.

POBIERZ TERAZ NA MAC

POBIERZ TERAZ W SYSTEMIE WINDOWS

Wszystkie pliki MBOX użytkownika są bezpiecznie przesyłane do formatu programu Outlook. Użytkownicy mają również wiele odpowiednich opcji zapisywania przesłanych plików MBOX. W każdym razie ta inteligentna aplikacja jest łatwa w obsłudze, a także łatwa w obsłudze. Użytkownicy mają pełną swobodę przesyłania swoich plików MBOX o dowolnym rozmiarze. Co więcej, ta aplikacja jest wysoce kompatybilną aplikacją, która może działać w dowolnej wersji systemu Windows od XP do Vista. Aplikacja obsługuje również dowolną wersję MS Outlook od edycji 2003 do edycji 2010. Ponadto, korzystając z tej aplikacji, użytkownicy mogą przesyłać duże ilości plików MBOX. W kilku prostych krokach wynik jest podawany przez aplikację. Użytkownicy mogą wybrać pliki, które chcą przesłać. Dodatkowo za każdym razem aplikacja dostarcza użytkownikowi dokładny wynik. Jest to w pełni niezależna aplikacja, która przesyła pliki MBOX bezpośrednio do formatu PST programu Outlook i nie wymaga żadnej innej aplikacji, aby użytkownik mógł całkowicie przejść przez proces transferu.

Przesyłanie plików MBOX jest łatwe. Jest to wydajna aplikacja, z której musi korzystać użytkownik. Pobranie tego MBOXa do narzędzia do przesyłania plików PST będzie świetną opcją dla lepszego wyniku, niż musi uzyskać użytkownik. Wypróbuj wersję próbną aplikacji już teraz.

Kroki przesyłania plików MBOX

Kroki, aby przesłać pliki MBOX do plików PST programu Outlook, które użytkownik musi wykonać:

Krok 1 - Pobierz narzędzie Transfer MBOX do PST w systemie operacyjnym Mac lub Windows
Krok 2 - Uruchom aplikację
Krok 3 - Dodaj pliki MBOX, które chcesz przenieść
Krok 4 - Wybierz format wyjściowy
Krok 5 - Wybierz miejsce docelowe, w którym chcesz zapisać przesłany format Apple Mail MBOX
Krok 6 - Zakończ przesyłanie, klikając przycisk „Konwertuj”

Oto kilka prostych kroków, które użytkownik musi wykonać, aby przenieść pliki MBOX do formatu PST programu Outlook.

Funkcje aplikacji

Funkcje tej aplikacji, które pomagają w łatwej pracy aplikacji, są podane poniżej, przyjrzyjmy się niektórym z nich:

• Transfery o dowolnym rozmiarze: - Narzędzie do przenoszenia MBOX do PST zapewnia użytkownikom pełną swobodę w przenoszeniu ich plików MBOX do formatu Outlook PST. Użytkownicy mogą wybrać dowolne duże pliki MVBOX lub dowolny mały plik MBOX do przesłania. Plik MBOX może mieć rozmiar MB lub GB. Aplikacja natychmiast przesyła te pliki MBOX.

• Zbiorcze przesyłanie danych: - Użytkownicy mogą wybrać więcej niż jeden plik MBOX do przesyłania danych. Aplikacja skanuje i wyświetla podgląd każdego pliku MBOX, a następnie przesyła go do formatu PST programu Outlook. To oprogramowanie umożliwia masowe przesyłanie plików.

• Migrowane są określone pliki: - Narzędzie MBOX do PST zostało zaprojektowane zgodnie z potrzebami użytkowników. Dlatego za pomocą tej aplikacji użytkownicy mogą wybrać określone pliki MBOX do przesłania. Za każdym razem odbywa się określone przesyłanie plików. W związku z tym pożądany wynik jest podawany użytkownikowi przez aplikację.

• Wysoka prędkość zgodności: - Aplikacja działa płynnie i szybko w każdej wersji systemu Windows. Ponadto aplikacja obsługuje każdą edycję programu MS Outlook. Dlatego dzięki tej niesamowitej funkcji aplikacja może być używana zarówno do celów osobistych, jak i zawodowych.

• Przesyłanie w kilku krokach: - W kilku krokach użytkownicy mogą przenieść pliki do formatu MBOX. Jest to aplikacja wyrażająca siebie. Jest to proste w obsłudze narzędzie, z którego musi korzystać użytkownik.

• Wysoka dokładność: - Za każdym razem dostarczany jest użytkownikom bardzo dokładny wynik. Właściwości wiadomości e-mail, takie jak cc, bcc, to, from są przenoszone przez tę niesamowitą aplikację. Oryginalność aplikacji jest utrzymywana przez aplikację. Żadna zmiana danych nie jest dokonywana w całym procesie przesyłania.

Końcowe rozliczenie

Użytkownicy muszą pobrać to narzędzie Przenieś MBOX do PST, aby przesłać pliki MBOX do formatu PST programu Outlook w ciągu zaledwie kilku minut. Aplikacja została zaprojektowana przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, tak aby użytkownicy mogli uzyskać pożądany efekt. Ta aplikacja wykonuje zadanie przesyłania bez żadnej przerwy.

Użytkownicy powinni wypróbować wersję demonstracyjną aplikacji, ta wersja demonstracyjna jest bezpłatna dla wszystkich użytkowników. Użytkownicy mogą przenieść kilka plików MBOX do formatu PST programu Outlook za pomocą tej wersji demonstracyjnej. Ponadto, jeśli jakikolwiek użytkownik napotka jakiekolwiek problemy związane z przesyłaniem plików MBOX, może skontaktować się z obsługą klienta aplikacji.