Jump to content

IPB

Photo

Predlogi Za Izboljšanje Foruma In Obvestila!

151 replies to this topic

#1 bizi10

bizi10

Spammer

• Root Admin
  • 4,015 posts

Posted 02 October 2009 - 23:21 PM

Kot je že iz naslova razbrati je ta tema namenjena predlogom uporabnikov o izboljšavah na forumu. Če menite da bi s kakšnim dodatkom forum lahko še izboljšali se priporočamo za informacijo.

#2 feedback03

feedback03

Geek über alles

• Members
  • 1,159 posts
  • Spol:Moški

Posted 31 October 2009 - 21:32 PM

Morda to, da bi ti v profilu uporabnika pokazalo koliko prispevkov je oddal v tekočem mesecu, ali pa vsaj na prvi strani foruma spodaj poleg raznih statistik da bi dodali še "Člani z največ prispevki ta mesec". Če je to mogoče seveda :)

#3 bizi10

bizi10

Spammer

• Root Admin
  • 4,015 posts

Posted 12 November 2009 - 22:27 PM

Morda to, da bi ti v profilu uporabnika pokazalo koliko prispevkov je oddal v tekočem mesecu, ali pa vsaj na prvi strani foruma spodaj poleg raznih statistik da bi dodali še "Člani z največ prispevki ta mesec". Če je to mogoče seveda :)

Bomo preverili če bi to bilo izvedljivo.

#4 Net Server

Net Server

Sufler

• Members
  • 211 posts

Posted 13 November 2009 - 04:53 AM

lp,

Moj predlog je da bi vi snemali video vodice in jih objavlali na kasnem spletnem portalu npr: YouTube, Moj video. In potem bi na forumi debatirali o teh vodicih.

#5 bizi10

bizi10

Spammer

• Root Admin
  • 4,015 posts

Posted 15 November 2009 - 20:24 PM

lp,

Moj predlog je da bi vi snemali video vodice in jih objavlali na kasnem spletnem portalu npr: YouTube, Moj video. In potem bi na forumi debatirali o teh vodicih.

Si imel v mislih kakšne specifične vodiče? Sestavljanje računalnika ali kaj podobnega?

#6 Net Server

Net Server

Sufler

• Members
  • 211 posts

Posted 15 November 2009 - 20:45 PM

Si imel v mislih kakšne specifične vodiče? Sestavljanje računalnika ali kaj podobnega?

Ja od sestavljana racunalnika do prvih korakov v programiranju, photoshop, izdelovanje spletnih strani, sicer vse kar se tice racunalnika!

#7 bizi10

bizi10

Spammer

• Root Admin
  • 4,015 posts

Posted 15 November 2009 - 21:02 PM

Ja od sestavljana racunalnika do prvih korakov v programiranju, photoshop, izdelovanje spletnih strani, sicer vse kar se tice racunalnika!

Za sestavljanje računalnikov bi verjetno šlo ampak za kakšne daljše tutoriale pa mislim da je Youtube omejen na ene 10-15 minut?

#8 Net Server

Net Server

Sufler

• Members
  • 211 posts

Posted 15 November 2009 - 21:13 PM

Za sestavljanje računalnikov bi verjetno šlo ampak za kakšne daljše tutoriale pa mislim da je Youtube omejen na ene 10-15 minut?

Ja YouTube je omejen na 10min. Mislim pa da Moj video ni omejen. Ce ne pa naredis vec videotov po 10min.

#9 kixs

kixs

Raziskovalec

• Members
  • 50 posts

Posted 26 November 2009 - 16:54 PM

Mene dejansko moti preurejanje velikih/malih crk v naslovu teme. Vcasih izpade dobro, ce je vsaka beseda z veliko crko. Zal pa v vecini primerov ni tako, se posebej v Malih Oglasih - naj bo brez popravljanja.

Hvala,
LP

#10 .Jakc.

.Jakc.

Iznajdljivec

• Members
  • 869 posts
  • Kraj:Jesenice

Posted 26 November 2009 - 17:05 PM

Tudi jaz bi želel videti kakšen video vodič. Vendar je moje mišlenje da je na področju programiranja ter Photoshopa sama konkurenca prevelika. Na vašem mestu bi se raje odločil na strojno opremo, kot je že nekdo omenil, sestavlanje računalnika.

#11 Prodajelec

Prodajelec

Raziskovalec

• Members
  • 58 posts

Posted 17 December 2009 - 09:10 AM

Izboljšajte vir vremena in slikice za prikaz vremena. Vem, da veliko ljudi zanima vreme in tudi mene zanima in se mi dozdeva, da nimate najbolj točnega vira - lahko bi imeli bolj točen vir. Torej ne bi bilo slabo, če bi tudi slikice za prikaz vremena spremenili - sneg se skoraj ne loči od dežja naprimer.

Edit:

Še enkrat poudarjam, da je vaš prikaz vremena obupen. Prihodnje tri dni, sploh četrtek, napovedujejo zelo obilne padavine. Pri vas pa ne kaže niti kančka dežja! Dajte se potruditi pa to popraviti, ker s tem ne izgledate profesionalci. :)

#12 Veget

Veget

RN forum freak

• Members
  • 9,718 posts
  • Kraj:Nekaj ovinkov iz Nove Gorice

Posted 17 December 2009 - 13:15 PM

Predlagam prevetritev moderatorske zasedbe in odprava velikih/malih crk v naslovu teme.

#13 Net Server

Net Server

Sufler

• Members
  • 211 posts

Posted 20 December 2009 - 13:33 PM

Kaj ste zdej neki naredili na forumi???? Samo edn post je videt za druge mors tam klikat! KATASTROFA!

#14 Medicius

Medicius

Velemojster

• Members
  • 7,162 posts
  • Kraj:Murska Sobota
  • Interesi:Računalništvo in tek na pretek. :)

Posted 20 December 2009 - 15:44 PM

Kaj ste zdej neki naredili na forumi???? Samo edn post je videt za druge mors tam klikat! KATASTROFA!

Če bi lahko bil malo bolj jasen glede težave bi mogoče lahko odpravili "katastrofo". Predvidevam pa, da imaš težave z prikazom zato si ga namesti na standard.
Na__in_prikaza.jpg

#15 matejm1994

matejm1994

Mojster

• Members
  • 1,962 posts

Posted 25 February 2010 - 11:22 AM

Nevem, kakšni novi smeški, bi prišli prav.
Kakšen, ki se smeji, joče.... Še najbolje če se premikajo. (usta,...)

#16 Medicius

Medicius

Velemojster

• Members
  • 7,162 posts

Posted 25 February 2010 - 12:44 PM

Nevem, kakšni novi smeški, bi prišli prav.
Kakšen, ki se smeji, joče.... Še najbolje če se premikajo. (usta,...)

Prilepi primerke in uredimo. :mrgreen:

#17 matejm1994

matejm1994

Mojster

• Members
  • 1,962 posts

Posted 25 February 2010 - 14:04 PM

A morajo biti avtorsko delo? Ali lahko kopirani?

#18 Medicius

Medicius

Velemojster

• Members
  • 7,162 posts

Posted 25 February 2010 - 15:44 PM

Ti samo prilepi, če imaš kakega dobrega.

#19 Dr.1m

Dr.1m

Duohtar pod mus!

• Members
  • 2,617 posts
  • Kraj:Goriška primorska
  • Interesi:Elektronika, računalništvo, fotografija, video

Posted 07 March 2010 - 09:11 AM

Ne vem če je že tekla debata o tem, a jaz imam problem s prikazovanjem strani v novicah. Namreč zaradi majhne resolucije ekrana 1024x768 mi stran popači na način da mi se določena besedila prekrivajo. To preprečim le s tem da povečam prikaz s ctrl + a žal mi s tem na zaslonu ne pokaže celotne strani.
Objavljena slika
Objavljena slika

#20 MoOoG

MoOoG

Govorec

• Members
  • 2,032 posts
  • Kraj:LaLaLand

Posted 08 March 2010 - 14:10 PM

Na forumu pogrešam tisto, da ko si kliknil na uporabniško ime od nekoga in potem, ko si pisal post, ti je avtomatsko kopiralo njegovo uporabniško ime v post. Npr. če bi rad nekaj odgovoril na post od nekoga...- primer: Dr.1m,
Čeprav saj vem, da ti ne vzame veliko časa, da ga skopiraš sam, označiš krepko in dodaš vejico, ampak to je ena taka malenkost, ki jo pogrešam... :mrgreen:

Reply to this topic

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users