Skoči na vsebino

IPB

Slika

Glasovanje Za Naj. Izdelek 59. Tekmovanja V Grafiki

• Zaklenjena tema Tema je zaklenjena
Odgovorov v temi: 28

#1 abruzii™

abruzii™

RN - ata Štrumf

• Organizatorji tekmovanj
  • 5 065 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:اشعر بالسعادة لانني كنت هناك...

Objavljeno 31 januar 2010 - 23:59

Končalo se je 59. oz. letošnje 1. nagradno tekmovanje Računalniških novic v grafiki in na sporedu je glasovanje!

Naloga tekmovalcev:izdelava bannerja na temo: »Spletne igre Računalniških novic«

P.S. Mlajši (po datumu vpisa in št. prispevkov) ne pozabite na pravila!!!

Pravila glasovanja:

Uporabnik izbere 3 tekmovalce! Najboljšemu podeli 3 točke, drugemu 2 točki in tretjemu 1 točko.
V kolikor podeli samo en glas, se glas NE upošteva!!!

Glasovanje traja (6dni, 22ur in 1 minuto); do nedelje 07.02.2010 (cca.22:00), ko bo znan zmagovalec; kateri bo prejel zasluženo nagrado!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tekmovalci in njihovi izdelki:

tekmovalec št.1
Objavljena slika
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
tekmovalec št.2
Objavljena slika
tekmovalec št.3
Objavljena slika
tekmovalec št.4
Objavljena slika
tekmovalec št.5
Objavljena slika
tekmovalec št.6
Objavljena slika
tekmovalec št.7
Objavljena slika
tekmovalec št.8
Objavljena slika
tekmovalec št.9
Objavljena slika
tekmovalec št.10
Objavljena slika
tekmovalec št.11
Objavljena slika
tekmovalec št.12
Objavljena slika
tekmovalec št.13
Objavljena slika
tekmovalec št.14
Objavljena slika
tekmovalec št.15
Objavljena slika
tekmovalec št.16
Objavljena slika
tekmovalec št.17
Objavljena slika
tekmovalec št.18
Objavljena slika

#2 snajper_SLO

snajper_SLO

Poročevalec

• Members
  • 732 objav

Objavljeno 01 februar 2010 - 00:30

3 točke tekmovalcu 11
2 točki tekmovalcu 14
1 točka tekmovalcu 15

#3 odstranjen uporabnik

odstranjen uporabnik

Mojster

• Members
  • 1 891 objav

Objavljeno 01 februar 2010 - 12:51

3 točke tekmovalec št. 5.
2 točki tekmovalec št. 11.
1 točka tekmovalec št. 15.

Tekmovalec št. 5, preprosto, lepo, najboljše! Treba je samo umaknit Super Mario-ta v logotu oz. postavit original RN logo, brez povezave spodaj, ker se pač ne vidi.

#4 slopuc

slopuc

Raziskovalec

• Members
  • 97 objav

Objavljeno 01 februar 2010 - 15:12

3 točke tekmovalcu št. 15
2 točki tekmovalcu št. 16
1 točka tekmovalcu št. 17

#5 Dzezy

Dzezy

Pomagač

• Members
  • 374 objav

Objavljeno 01 februar 2010 - 15:23

3 točke: št. 18
2 točki: št. 8
1 točka: št. 7

#6 ROCKY118

ROCKY118

Gospod s kravato

• Members
  • 1 346 objav
  • Kraj:Celje N.W.G

Objavljeno 01 februar 2010 - 19:28

3 točke tekmovalcu št. 14
2 točki tekmovalcu št. 17
1 točka tekmovalcu št. 13

#7 StarLisjak

StarLisjak

Poročevalec

• Members
  • 680 objav
  • Kraj:SV Slovenija

Objavljeno 01 februar 2010 - 19:30

Jaz pa bom razdelil točke tako. :)

3 točke tekmovalec 14

2 točki tekmovalec 18

1 točka tekmovalec 15

#8 mprox

mprox

Gospod s kravato

• Members
  • 1 067 objav

Objavljeno 02 februar 2010 - 07:21

3 Točke gre Tekmovalcu št. 9
2 Točki, tekmovalcu št. 5 in
1. točka tekmovalcu št. 17

#9 aleksej2000

aleksej2000

Mojster

• Members
  • 1 905 objav
  • Kraj:Ajdovščina
  • Interesi:Računalništvo

Objavljeno 02 februar 2010 - 11:22

3 točke = tekmovalec št.5
2 točki = tekmovalec št.13
1 točka = tekmovalec št.7

#10 Nejc

Nejc

Gospod s kravato

• Moderators
  • 1 058 objav
  • Kraj:Krško

Objavljeno 02 februar 2010 - 12:35

3t = tekmovalec 9
2t = tekmovalec 1
1t = tekmovalec 5

flasha pač ne maram, še doro da prihaja HTML5&CSS3 :)

#11 mpritr1

mpritr1

Vajenec

• Urednistvo
  • 316 objav
  • Kraj:http://www.racunalniske-novice.com/forum/uploads/profile/photo-65298.jpg

Objavljeno 02 februar 2010 - 15:16

3t = tekmovalec 15
2t = tekmovalec 2
1t = tekmovalec 9

#12 JakacBatko

JakacBatko

Mojster

• Members
  • 1 726 objav
  • Kraj:Kostanjevica na Krki

Objavljeno 02 februar 2010 - 16:09

3 točke tekmovalec št. 15.
2 točki tekmovalec št. 4.
1 točka tekmovalec št. 18.

#13 Net Server

Net Server

Sufler

• Members
  • 211 objav

Objavljeno 02 februar 2010 - 17:27

3 točke tekmovalec št. 14
2 točki tekmovalec št. 9
1 točka tekmovalec št. 2

#14 cannibal

cannibal

RN forum freak

• Members
  • 9 840 objav
  • Kraj:Inn i evighetens morke
  • Interesi:Brezveze

Objavljeno 02 februar 2010 - 17:55

Težko se odločim. Tudi sam sem proti flashu. Me mine, da čakam 10 sekund na eno animacijo (ja, bitlord požre svoje :huh: ). 10mb za eno reklamo je pač preveč. Že 1mb je preveč in povsem nepotrebno.

3 točke za št 10. Nekako najbolj tematsko simpatičen in privlačen, čeprav bi moral biti frame samo s pacmanom, ker tisti drugi je totalno zgrešen. Ampak tisti pacmanček mi je kul. Raje bi naredil, da tista puščica na gumbu vibrira.

2 točke za št 5. Pravtako simpatičen, samo logotip bi moral biti originalen in spodaj brez napisa pod logom, ker je neberljiv in moteč.

1 točka za 18.

Razen 14ice, nisem pogledal nobenega flasha, ker me prvič niti ne pritegnejo, drugič so preveliki. 14ica mi je smešna, ker mi deluje totalno novoletno in kot kakšna reklama za kakšen avto. Namig: Ničesar nima v igralski atmosferi.

Eni so pa preveč osladni. Dvojka ni slaba, samo je opis preosladen.

#15 gapi_pro

gapi_pro

Govorec

• Members
  • 2 191 objav
  • Kraj:Dream place

Objavljeno 02 februar 2010 - 19:19

@cannibal, zanimivo da si ravno 14. pogledal, ki je največji .swf od vseh oddanih. =)

#16 777trobentica

777trobentica

Poročevalec

• Members
  • 660 objav
  • Spol:Ženska

Objavljeno 02 februar 2010 - 19:42

Izdelek 4..... 3 točke
Izdelek 5.... 2 točki
Izdelek 17.... 1 točka

#17 g. ZLO

g. ZLO

Sufler

• Members
  • 210 objav
  • Kraj:Ljubljana
  • Interesi:Kar čm...

Objavljeno 02 februar 2010 - 19:55

3 točke = tekmovalec št.5
2 točki = tekmovalec št.18
1 točka = tekmovalec št.10

#18 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav
  • Kraj:Zagorje ob Savi

Objavljeno 02 februar 2010 - 22:35

3 tocke - st. 3
2 tocki - st. 10
1 tocka - st. 14

#19 Igor

Igor

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 02 februar 2010 - 22:40

Težko se odločim. Tudi sam sem proti flashu. Me mine, da čakam 10 sekund na eno animacijo (ja, bitlord požre svoje :huh: ). 10mb za eno reklamo je pač preveč. Že 1mb je preveč in povsem nepotrebno.

3 točke za št 10. Nekako najbolj tematsko simpatičen in privlačen, čeprav bi moral biti frame samo s pacmanom, ker tisti drugi je totalno zgrešen. Ampak tisti pacmanček mi je kul. Raje bi naredil, da tista puščica na gumbu vibrira.

2 točke za št 5. Pravtako simpatičen, samo logotip bi moral biti originalen in spodaj brez napisa pod logom, ker je neberljiv in moteč.

1 točka za 18.

Razen 14ice, nisem pogledal nobenega flasha, ker me prvič niti ne pritegnejo, drugič so preveliki. 14ica mi je smešna, ker mi deluje totalno novoletno in kot kakšna reklama za kakšen avto. Namig: Ničesar nima v igralski atmosferi.

Eni so pa preveč osladni. Dvojka ni slaba, samo je opis preosladen.

Predlagam, da se to mnenje ne upošteva, ker prvič ne moreš realno ocenit vsa dela, če jih sploh ne pogledaš in drugič zaradi pristranosti glede formata izdelka.

#20 cannibal

cannibal

RN forum freak

• Members
  • 9 840 objav
  • Kraj:Inn i evighetens morke
  • Interesi:Brezveze

Objavljeno 02 februar 2010 - 22:45

Igor, na izdelke gledam kot potencialno uporabne izdelke pri vseh teh tekmovanjih.
Četudi bi flashe vse pregledal, ne bi glasoval za njih. Zakaj? Preprosto zato, ker so preveliki. Prisegam na enostavnost, simpatičnost in velikost teh datotek.
Realno gledano, 1mb+ za en oglas je zame preveč. Na te izdelke ne gledam samo po tem, kako izgledajo in koliko truda je v njih vloženega, temveč predvsem na to, kako pregledni so, kako so dejansko uporabni, kako hitro se loadajo in na koncu šele kako izgledajo. Seveda izbereš najlepšega, vendar jaz osebno šele po tem, ko si "sfiltriram" uporabno od neuporabnega. Kar se mene tiče. Stvar okusa pač.

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov