Skoči na vsebino

IPB

Slika

Glasbene prireditve

Odgovorov v temi: 49

#1 breakdancer

breakdancer

Gospod s kravato

• Members
  • 1 468 objav

Objavljeno 25 november 2006 - 16:45

Razmišljal sem da bi bilo super če bi v eno temo pisali vse glasbene prireditve, ki se dogajajo. Pri tem pa bi opisali kraj, čas, starostne omejitve...
Jaz sicer velikokrat pogledam na napovednik.com, ampak nimajo zmeraj vsega napisanega, dostikrat se zgodi, da zvem da je ena prireditev bila npr.včeraj, pa tega nisem nikjer prej zasledil...
Ok še to bi omejil, da vpisujemo dogodke, ki se bodo zgodili najkasneje čez teden dni.

Bom kar jaz začel:
citiram:

Kaj: Klubski večer
Kdaj: sob, 25.11. ob 22.00
Kje: Club D'Place, Š martinska 152, Ljubljana
Vstopnina: Vstopnine ni
25. november DJ Kustur

SOBOTNI HIP-HOP IN R'N'B (TRiS)

V novembru vam bosta Sobotne Hip-Hop in R'n'B večere popestrila DJ Kustur in DJ Broke. Ta naveza vas bo držala v klubu do poznih jutranjih ur in vam pustila občutek odličnega večera.

DJ KUSTUR prihaja iz Kočevja, zadnjih pet let živi v Ljubljani. V stik z DJ-anjem je prišel pri 14ih, pri 15ih je že delal kot komercialni DJ v kočevskem clubu Š KORC. Bil je član ekipe RDYO in skupaj z njimi sodeloval pri projektih (za narodov blagor,5 pik in rap...). Najbolj mu je ostalo v spominu, ko je z GOTTSCHEE PROJECT kjer je DJ, v hali Tivoli nastopil kot pred skupina svetovno znanim PUBLIC ENEMY. Njegov velik vzornik je mlajši brat SEMO, ki se je slovenski javnosti predstavil predvsem kot nepogrešljiv vokal tandema MURAT & JOSE. DJ KUSTUR ima za sabo že kar nekaj kilometrine, saj ima zadnjih nekaj let zasedene vikend termine tako pri nas, kot v tujini. Od marca naprej, kot rezident polni club D'PLACE.
začetek ob 22.00
vstopnine ni
18 +

http://www.myspace.c...s_entertainment

P.S:bilo bi super da bi moderatorji naredili lepljivek, da bomo vedno tukaj opisovali glasbene prireditve
:thumbsup:

#2 bambus

bambus

Spammer

• Members
  • 3 025 objav
  • Spol:Moški

Objavljeno 13 december 2006 - 19:49

Glede na to, da je takšnih partyev v decembru veliko, bi lahko kakšno rekli o tem, kateri so vredni obiska oz. kam ponavadi zahajate. 22. je Božični DJ Time v Fun Factory, bo kdo tam?

#3 scotapipa

scotapipa

Vajenec

• Members
  • 262 objav

Objavljeno 29 december 2006 - 21:42

Gre kdo na Happy Landing party v Ambasado Gavioli? Baje bo ful hudo samo vstopnina je malo visoka 6.900 SIT.

Aja pa še nekaj, če ima mogoče kdo karto za prodat, ker jo je kupil pa ne rabi, prosim naj pove, ali pa če ve kje bi se dal dobit.

Hvala

#4 breakdancer

breakdancer

Gospod s kravato

• Members
  • 1 468 objav

Objavljeno 15 januar 2007 - 19:05

Zdaj za cel mesec naprej gledati je neumnost ker je pol treba napisati vsaj 100 prireditev, jaz gledam samo na tej strani http://www.napovednik.com, pa si pogledaš lahko za 1 teden vnaprej, naj še kdo prosim napiše kakšno spletno stran kjer pišejo prireditve, ker tukaj jih ogromno izpustijo

#5 Tik_Tak

Tik_Tak

Raziskovalec

• Members
  • 31 objav
  • Kraj:Ljubljana

Objavljeno 16 januar 2007 - 17:06

Zdaj za cel mesec naprej gledati je neumnost ker je pol treba napisati vsaj 100 prireditev, jaz gledam samo na tej strani http://www.napovednik.com, pa si pogledaš lahko za 1 teden vnaprej, naj še kdo prosim napiše kakšno spletno stran kjer pišejo prireditve, ker tukaj jih ogromno izpustijo

Hvala za Napovednik. Mi bo koristil. :hmm:

#6 Tik_Tak

Tik_Tak

Raziskovalec

• Members
  • 31 objav
  • Kraj:Ljubljana

Objavljeno 25 januar 2007 - 23:54

Je še kaj novega?

#7 breakdancer

breakdancer

Gospod s kravato

• Members
  • 1 468 objav

Objavljeno 10 februar 2007 - 10:50

Našel sem še 2 strani, za rap/hip hop = http://www.baza.ws/
za rock/metal,.... http://rockonnet.com...1c0a0c771e4e8f8

#8 5thGodOfChaos

5thGodOfChaos

Iznajdljivec

• Members
  • 816 objav

Objavljeno 04 marec 2007 - 21:23

Evo revive...
Gre kdo na Irona Maidne (2. junija na stadionu Bežigrad)? Jaz grem jutri po karte :thumbsup: .

#9 exide

exide

Govorec

• Members
  • 2 974 objav
  • Kraj:Radovljica

Objavljeno 04 marec 2007 - 22:02

Jaz se še nisem odločil a bi šel ali ne. V Italiji na GOM isti dan nastopajo Mötley Crüe, Velvet Revolver, Scorpions, Thin Lizzy (John Sykes), White Lion in TigerTailz :mrgreen:

#10 5thGodOfChaos

5thGodOfChaos

Iznajdljivec

• Members
  • 816 objav

Objavljeno 07 marec 2007 - 16:43

Evo karte so moje... :mrgreen:
GOM? Mötley Crüe, Velvet Revolver, Scorpions? W00t! To je pa hudo. Sam če bi meni pustili v Italijo... :oops:

#11 breakdancer

breakdancer

Gospod s kravato

• Members
  • 1 468 objav

Objavljeno 07 marec 2007 - 16:47

A bo kdo šel poleti v Novi Sad (Srbija) na wu-tange?

#12 cannibal

cannibal

RN forum freak

• Members
  • 9 840 objav
  • Kraj:Inn i evighetens morke
  • Interesi:Brezveze

Objavljeno 07 marec 2007 - 17:03

Gre kdo jutri v Media Park na Cannibal Corpse (svetovno znan death metal band)? :mrgreen:

#13 breakdancer

breakdancer

Gospod s kravato

• Members
  • 1 468 objav

Objavljeno 07 marec 2007 - 17:31

A to je že jutri? Jaz tud dostkrat hodm na take koncerte hehe, drugače gre pa en sošolc 100% pa še en bo šel mogoče iz mojga klasa. Kok pa sploh pride karta in kolko folka gre lahko v media park? Več tisoč al je tako sranje kot kakšen orto bar, chanell zerro, gala hala metelkova,.. :?: Glede teh cannibalov sem slišal tudi da je Jim Carey njihov velk fen :mrgreen: ne bi si mislil glede na to kakšen karakter je... cannibal, a ti maš tak nick zarad tega benda :?: :listen:

#14 cannibal

cannibal

RN forum freak

• Members
  • 9 840 objav
  • Kraj:Inn i evighetens morke
  • Interesi:Brezveze

Objavljeno 07 marec 2007 - 17:42

breakdancer, delno. Ko sem se pojavil v večigralskih igrah, cannibal corpse ni prišel v okno za registrirat na gamespy, pa sem se spremenil v cannibala, heh. Sicer pa nisem ravno privženec tega banda, niti death metala, sem bolj za black metal uglašen. Vendar takrat Dimmu Borgir nisem znal skrajšati :mrgreen:
Jaz bom verjetno šel. Koliko pa je karta, pa nevem. Mi cena ni važna, važno, da trese :ok:

#15 KOLAČ_XXL

KOLAČ_XXL

Vajenec

• Members
  • 308 objav
  • Kraj:ZC
  • Interesi:Računalništvo

Objavljeno 07 marec 2007 - 17:42

Edo Maajka ima "koncert" 10.4.2007 v Orto baru! Mogoče grem, bom videl, kakšno bo stanje u šoli :mrgreen:

#16 anzeberginc

anzeberginc

Poročevalec

• Members
  • 588 objav
  • Kraj:Škofja Loka

Objavljeno 02 april 2007 - 17:53

cannibal, če bi prej to temo pogledal, bi ti lahko povedal, da grem jaz. Ali si ti bil na tem koncertu?

#17 damndyd666

damndyd666

Vajenec

• Members
  • 311 objav
  • Kraj:LJ

Objavljeno 18 junij 2007 - 16:11

A gre kdo na Toy Dollse v Split?

#18 W.I.P.

W.I.P.

Gospod s kravato

• Members
  • 1 335 objav

Objavljeno 01 julij 2007 - 20:07

Kot napoved in uvod v 11. poletni kulturni festival Zmaj 'ma mlade, vas MCPostojna vabi na koncert Orkestra Bobana Markovič‡a. Koncert se bo zgodil v petek, 6. julija ob 21.00 na platoju pred Postojnsko jamo, vstopnice bodo v prodaji na prizorišču.

http://www.zmaj-ma-mlade.com/

------------------------------------------------------------
Koncert Orkestra Bobana Markovič‡a, ki je bil napovedan za za petek, 6. julija pred Postojnsko jamo, žal odpade.

Očitno je 6. julij 2007 zaklet datum za nastop Duvačkega orkestra Bobana Markovič‡a v Sloveniji. Najprej se je zataknilo pri prvotnem prizorišču, zdaj pa so še postojnski koncert s počasnostjo dokončno pokopali konzularni oddelki.

Boban Markovič‡ in njegova ekipa potrebuje za tokratno turnejo več viz, v prvi vrsti italijansko schengensko in britansko. Zaradi nenačrtovane zamude pri izstavitvi schengenskih viz bo skupina prejela britanske šele v petek zgodaj popoldne, tako da bi lahko v Postojno prispela šele v večernih urah in to ne pred 22.00.

Zato smo se z njimi načelno dogovorili, da se nastop Orkestra Bobana Markovič‡a prestavlja na avgust 2007, v čas festivala Zmaj ma mlade, pri čemer mogoče termine še usklajujemo.

Prosimo za razumevanje!

#19 W.I.P.

W.I.P.

Gospod s kravato

• Members
  • 1 335 objav

Objavljeno 22 julij 2007 - 20:51

Vabimo vas na udeležitev festivala Zmaj 'ma mlade, ki bo potekal od 07.08. do 01.09.2007. Več na uradni strani.

http://www.zmaj-ma-mlade.com/

#20 damndyd666

damndyd666

Vajenec

• Members
  • 311 objav
  • Kraj:LJ

Objavljeno 23 julij 2007 - 10:58

ytse, kako ste lahko dali skupaj Overflow in MI2??!! Š koda! Pridem na Overflow!

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov