Skoči na vsebino

Forum ne deluje več - obiščite nas na racunalniske-novice.com

Slika

Pisarniški stol

Odgovorov v temi: 30

#1 racunalnicar

racunalnicar

Raziskovalec

• Members
  • 94 objav

Objavljeno 18 januar 2009 - 11:04

Lep pozdrav!

Zaenkrat sedim pred računalnikom kake 8ur na dan na čisto zanič stolu. Vse me boli. Odločil sem se, da kupim novega, res zelo udobnega. Za njega bi dal nekje 50 do največ 100€.
Sedaj pa vse lepo prosim da linke stolov, ki se vam zdijo primerni.

Hvala in LP

#2 superboy

superboy

Pomagač

• Members
  • 439 objav

Objavljeno 18 januar 2009 - 11:47

jaz imam stol ki sem ga kupil v lesnini za bivsih 10 000 sit in sem lih tako po 8 ur v njemu in je bomba.. . tako da ce si pa zelis ortopetskega zaradi hrbta pa si bos moral omisliti kaksen dinarcek vec :hmm:

#3 filip05466407

filip05466407

Govorec

• Members
  • 2 804 objav

Objavljeno 18 januar 2009 - 11:48

Dober stol ne pomaga, če ne znaš sedeti...imam najcenejšega in je OK

OBI je zakon... :hmm:

#4 klukc

klukc

Iznajdljivec

• Members
  • 906 objav

Objavljeno 18 januar 2009 - 11:52

Kaj boš ta stol, ki ga misliš kupiti, tudi kaj navijal???? Vprašam zato, ker je to tema za navijanje!!!

Ps: Pardom, mogoče ga boš pa modificiral, potem pa skoraj paše v to temo!?!? :hmm:

#5 Medicius

Medicius

Velemojster

• Members
  • 7 162 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Murska Sobota
  • Interesi:Računalništvo in tek na pretek. :)

Objavljeno 18 januar 2009 - 11:57

racunalnicar, res si izbral nenavaden podforum?! :hmm:
Premeščam v Aktualne...

#6 racunalnicar

racunalnicar

Raziskovalec

• Members
  • 94 objav

Objavljeno 18 januar 2009 - 12:02

No se vam res opravičujem in hvala za premik teme.
Drugače pa, sedaj imam stol ki je bi takrat 3000 SIT in res ni vreden čisto nič. Pa še zelo velik sem in me križ zelo matra. Tako da moram kupit nekaj kvalitetnega.

#7 MoOoG

MoOoG

Govorec

• Members
  • 2 032 objav
  • Kraj:LaLaLand

Objavljeno 18 januar 2009 - 13:06

Svetujem ti tole. Zanj boš odštel 12 €, prvi teden te bo še bolj bolelo, potem pa boš imel ojačano hrbtenico in nikoli ne boš imel težav z njo.

http://www.ceneje.si...-velikost-75-cm

Deluje pa tako, da se ne moreš nasloniti in zato hrbtne mišice nonstop delujejo in se tako ojačajo. Mogoče sem pretiraval, da te bom po 1. tednu vse bolelo, vendar ti na začetku ne bo pasalo, kasneje pa boš občutil razliko. Poleg tega je pa udobno sedeti. Kupi si takšno velikost, da bo tebi pasala.

#8 WebSpy

WebSpy

Sufler

• Members
  • 234 objav

Objavljeno 18 januar 2009 - 17:16

Mene pa zanima, če mogoče kdo ve za kakšno spletno trgovino, kjer prodajajo tudi pisalne mize in pa stole...

Hvala :ok:

#9 cheff

cheff

Poročevalec

• Members
  • 674 objav

Objavljeno 18 januar 2009 - 21:11

Svetujem ti tole. Zanj boš odštel 12 €, prvi teden te bo še bolj bolelo, potem pa boš imel ojačano hrbtenico in nikoli ne boš imel težav z njo.

http://www.ceneje.si...-velikost-75-cm

Deluje pa tako, da se ne moreš nasloniti in zato hrbtne mišice nonstop delujejo in se tako ojačajo. Mogoče sem pretiraval, da te bom po 1. tednu vse bolelo, vendar ti na začetku ne bo pasalo, kasneje pa boš občutil razliko. Poleg tega je pa udobno sedeti. Kupi si takšno velikost, da bo tebi pasala.

Odlična zadeva, moja je 65cm velik sem 183cm in lahko normalno delam za računalnikom (ni prenizka oz. premajhna).

#10 matic93

matic93

Gospod s kravato

• Members
  • 1 328 objav
  • Kraj:Ljubljana

Objavljeno 18 januar 2009 - 21:23

MoOoG, se strinjam. Žoga je zelo udobna ko se nanjo navadiš. Pa še poceni je. Ne smeš pa je imeti preveč ali premalo napumpane, tako da se pozanimaj koliko mora biti napihnjena za tvojo težo (vsaj zdi se mi da je odvisno od teže...).
Pa seveda pravo velikost moraš kupiti.

#11 cheff

cheff

Poročevalec

• Members
  • 674 objav

Objavljeno 18 januar 2009 - 21:47

matic93, kje pa to zvem kako mora biti napihnjena?

#12 MoOoG

MoOoG

Govorec

• Members
  • 2 032 objav

Objavljeno 18 januar 2009 - 22:01

matic93, kje pa to zvem kako mora biti napihnjena?

Povprašaj prodajalca, mora ti znati pomaga, če ne ga ''napi*di''! ;-)

#13 matic93

matic93

Gospod s kravato

• Members
  • 1 328 objav
  • Kraj:Ljubljana

Objavljeno 19 januar 2009 - 16:19

Tako kot je MoOoG rekel. Vprašaj prodajalca.

#14 ZiedRieke

ZiedRieke

Iznajdljivec

• Members
  • 787 objav

Objavljeno 19 januar 2009 - 20:10

Zanimivo, da nekateri sedite na žogi, ko gledate filme oz. igrate igre. To bi rad videl v živo. Drugače pa tudi jaz potrebujem nekaj podobnega kot racunalnicar, sedaj imam kvalitetn stol in je res špica, samo se mi začel kvariti, poknalo usnje, hidravlika... tak da počas bo treba novga.

#15 MoOoG

MoOoG

Govorec

• Members
  • 2 032 objav

Objavljeno 19 januar 2009 - 20:20

Zanimivo, da nekateri sedite na žogi, ko gledate filme oz. igrate igre. To bi rad videl v živo. Drugače pa tudi jaz potrebujem nekaj podobnega kot racunalnicar, sedaj imam kvalitetn stol in je res špica, samo se mi začel kvariti, poknalo usnje, hidravlika... tak da počas bo treba novga.

Kolikor sem razumel racunalnicarja, potrebuje stol za delo in druge stvari ali pač... Za gledanje filmov pa priporočam stol, kjer se dobro nasloniš in da se med gledanjem sprostiš.

#16 ZiedRieke

ZiedRieke

Iznajdljivec

• Members
  • 787 objav

Objavljeno 19 januar 2009 - 20:24

MoOoG, ja res je da se počutis kot na oblakih. :hmm:

#17 fizik3000

fizik3000

Gospod s kravato

• Members
  • 1 356 objav
  • Interesi:marsikaj

Objavljeno 20 januar 2009 - 08:22

Za stol, vzmetnico, ... in take podobne stvari se nikoli ne špara!

To rabi bit odlično. Kdor si lasti kaj takega super dobrega, nikoli več ne gre nazaj.

#18 777trobentica

777trobentica

Poročevalec

• Members
  • 660 objav
  • Spol:Ženska

Objavljeno 20 januar 2009 - 09:30

Iz lastnih izkušenj ti priporočam tega (Fotelj Thomas), res je da je malo dražji, ampak, če je res da preživiš več kot 8 ur na njem, potem se moraš imeti bar toliko rad, da se malo razvajaš, pa še hrbtenica ti bo hvaležna.
Je pa pomembno tudi to kako sediš na njem (ravna hrbtenica), ker če si sključen nad tipkovnico, potem ti je čisto za dosti navadno sedalo, brez naslonjala.
Jaz osebno vedno sedim ali po "turško" ali z nogami pod ritjo-kar seveda tudi ni ok, ampak je vsaj hrbtenica ravna.:ok:

http://www.lesnina.s...k=Sl&Kat=020111

#19 MoOoG

MoOoG

Govorec

• Members
  • 2 032 objav

Objavljeno 20 januar 2009 - 09:35

777trobentica, cena sploh ni tako visoka, če ga primerjaš še z drugimi. Nekateri so tudi čez 100€.
Če greš na kakšen tečaj računalništva, ti najprej povedo, da za delo z računalnikom potrebuješ udoben stol, potem šele tipkovnico, miško, ekran...

#20 boriZ

boriZ

Poročevalec

• Members
  • 592 objav

Objavljeno 20 januar 2009 - 14:24

777trobentica, tole pa res ni neki fajni stol. Imam ga sam, pa je zanič po 1 letu uporabe. Usnje ni več tako, kot bi moralo biti, malce je spremenil obliko, hidravlika presnetava ipd...
Dobri stoli so 100€+ :ok:

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov