Skoči na vsebino

Forum ne deluje več - obiščite nas na racunalniske-novice.com

Slika

Otvoritveni Tekmi V Stožicah

Odgovorov v temi: 17

#1 Lilil

Lilil

//Virusni mojster//

• Members
  • 564 objav

Objavljeno 12 avgust 2010 - 11:42

Povejte svoje mnenje glede otvoritvenih tekem v Stožicah. Sam sem bil izredno navdušen, tako kot nad urejenostjo, ter z organizacijo, v glavnem bilo je fantastično, tako na nogometni kot na košarkaški tekmi. Tako da upam da bodo Stožice zaživele in se bo tam dogajalo boga in pol. To da smo se udeležili te tekme oziroma teh dveh tekem je nepozabno doživetje, saj smo le na otvoritvi domačega, slovenskega stadiona in dvorane. Mislim da bo tudi Dejan Zavec imel dosti občinstva. Če so koga po prvem zabitem golu Zlatka Dediča :smeh: v zgodovini stadiona Stožice preplavila čustva, če lahko temu tako rečemo in je bil tik pred tem, da bi mu solze stekle po licih ni to nič slabega, tudi meni se je to včeraj, 11. Avgusta 2010 zgodilo, ampak to ni nič slabega, vse prej kot to, navsezadnje so to le solze veselja ne žalosti.

Še zaključna misel: Mislim, da je s tem G. Jankovič pokazal, da ga nič ne ustavi. Takega stadiona verjetno še dolgo let Slovenija ne bo imela zato se le udeležite/mo vsaj nekaj naslednjih tekem, ki se bodo odvijale na stadionu ali pa v dvorani in kot bi rekel G. Jankovič: Srečno Stožice! :SlapSelf:

Objavljena slika

#2 gulmor

gulmor

Vajenec

• Members
  • 308 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Na Luni

Objavljeno 12 avgust 2010 - 12:11

Objekta zgledata super. Če ne bi bil Janković župan, jih ne bi imeli še 100 let. Tekmi sta bili tudi v redu. Košarkarji še morajo zdržat do konca tekme, pa bo.

#3 Matej

Matej

Pomagač

• Members
  • 454 objav

Objavljeno 12 avgust 2010 - 13:19

gulmor mogoče imaš prav. Če Jankoviča ne bi bilo ga po vsej verjetnosti še res nebi imeli lep čas. Samo lahko bi se pa denar porabil tudi za kakšne druge stvari, ki so bolj potrebne. Recimo obnova kliničnega centra....

Anyhow -> na tekmi nisem bil, bo pa zanimivo videti kako bo s stadionom čez nekaj let :SlapSelf:

#4 Lilil

Lilil

//Virusni mojster//

• Members
  • 564 objav

Objavljeno 12 avgust 2010 - 13:31

Po mojem mnenju bi morala stadion in areno financirati država, saj se le spodobi da ima ena samostojna država po toliko letih svoj stadion.

#5 Matej

Matej

Pomagač

• Members
  • 454 objav

Objavljeno 12 avgust 2010 - 22:27

Saj ga ni Jankovič iz svojega žepa financiral, ali pa jaz očitno nekaj zamujam?! :S

#6 Lilil

Lilil

//Virusni mojster//

• Members
  • 564 objav

Objavljeno 13 avgust 2010 - 07:43

Plačala ga je občina.

#7 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav
  • Kraj:Zagorje ob Savi

Objavljeno 13 avgust 2010 - 07:49

Plačala ga je občina.

In občina je dobila denar iz kje?

#8 Lilil

Lilil

//Virusni mojster//

• Members
  • 564 objav

Objavljeno 13 avgust 2010 - 08:25

Iz svojega računa ne

#9 Matej

Matej

Pomagač

• Members
  • 454 objav

Objavljeno 13 avgust 2010 - 14:36

Lilil iz mestnega računa ja. Torej, državni denar, saj nazadnje ko sem pogledal je bila Ljubljana spadala pod Slovenijo :SlapSelf:

#10 mirko53

mirko53

Spammer

• Members
  • 4 638 objav
  • Kraj:Evropa

Objavljeno 15 avgust 2010 - 21:44

Nekateri tule res nekaj brez veze nakladate!
Stadion so zgradili delavci, ki so za kruh in vodo garali nonstop, pa bi jih Jankovič hotel odpraviti z zastonj kartami za tekme. :smeh:
Ampak ljudem je to itak vseeno dokler ne zadane njihovih riti!Ko pa jih, pa naj gredo v Stožice gledat Olimpijo!Kako so nastajale Stožice in še precej drugih objektov, je nacionalna sramota, ne pa ponos! :SlapSelf:

#11 Matej

Matej

Pomagač

• Members
  • 454 objav

Objavljeno 16 avgust 2010 - 20:43

mirko93 dejansko je bil stadion grajen iz denarja, ki je prišel s strani občine Ljubljane. Je res? Res. Samo res je pa tudi to, da so pridni in pošteni delavci delali stadion dejansko zastonj oz. vsaj marsikdo ga je, če že ne vsi ali kako je bilo...
In ja...res je sramotno, da se je marsikaj postavilo na takšen način in če bo šlo tako naprej jih bo enkrat nekdo pošteno dobil po p...

#12 illusion

illusion

Pomagač

• Members
  • 361 objav

Objavljeno 31 avgust 2010 - 12:39

Jest sem teh objektov zares vesel. Še posebej sem navdušen nad dvorano, ki je v primerjavi z evropskimi prava lepotica. Stadion je tudi ok, ampak se v evropskem merilu ne more tako primerjati kot se lahko dvorana. Aja, gledat sem šel pa obe otvoritveni tekmi. Super je blo.

#13 Hydr@

Hydr@

Spammer

• Members
  • 3 112 objav
  • Kraj:Kras

Objavljeno 07 september 2010 - 09:07

Pošteno, da smo ga končno dobili. Nogometni stadion in dvorana so kot duša vsake države. Vsaka država jih ima, le pri nas se je dolga leta životarilo in nekakoma nadomeščalo z uporabo starih objektov. Sedaj pa lahko dokažemo, da smo na nivoju drugim državam.

#14 illusion

illusion

Pomagač

• Members
  • 361 objav

Objavljeno 01 november 2010 - 01:40

Gre kdo gledat tekmo proti Panathinaikosu? Mam občutek, da bo res vrhunski spektakel...

#15 abruzii™

abruzii™

RN - ata Štrumf

• Organizatorji tekmovanj
  • 5 065 objav
  • Kraj:اشعر بالسعادة لانني كنت هناك...

Objavljeno 04 november 2010 - 13:32

Kolikor sem se "namatral", da sem dobil te karte, pa še ne! :hmm: In ja, jaz/mi bom/o na nocojšnji tekmi! :)

#16 abruzii™

abruzii™

RN - ata Štrumf

• Organizatorji tekmovanj
  • 5 065 objav
  • Kraj:اشعر بالسعادة لانني كنت هناك...

Objavljeno 05 november 2010 - 07:22

Nepopustljiva Olimpija je pred rekordnimi 13.300 gledalci v Areni Stožice po 45 minutah preobratov in igre živcev le ugnala Panathinaikos s 85:84. (vir: rtvslo.si)

Bravo naši!!!

#17 Selines

Selines

RN Legenda

• Members
  • 14 527 objav
  • Kraj:L J U B L J A N A

Objavljeno 10 november 2010 - 20:23

Stadion in dvorana sta zaenkrat super.

Zanimivo je sicer brat komentarje po netu, kjer tisti isti, ki so težili ne vem koliko časa na vsakršen članek in objavo okoli gradnje, zdaj težijo, da je stvar premajhna, ker na pomembnejše tekme vedno zmanjka prostora in kart.. In da bi moralo biti vse skupaj ŠE večje.

Aja, pa grajen je bil iz občinskega denarja in pa denarja privatnega sektorja. Torej občinski denar enačit z držanim pač ni enako. Ko občina dobi svoj budget (ja, tudi ostale ga imajo) je ta pač njen na razpolago. Sicer pa.. Prejšnje županje so imele enkrat več denarja na razpolago, pa ni bilo konec mandata nič za pokazat, razen kakšnega malega drevesca kje, denarja pa ni bilo nikjer več. To so drevesca tudi, pa še obnovljen center, parki, zamenjane azbestne strehe na šolah in vrtcih, pa tudi stadion pa še kaj. Zadolženost bojda do mej dovoljenega po pravilih, zato pa tudi brez megalomanskih projektov v tem mandatu, kot je izjavil župan. Sicer pa vsak voli svojega, Ljubljana pač izbira Jankoviča.

#18 bonbon242019

bonbon242019

Sufler

• Members
  • 216 objav

Objavljeno 04 oktober 2021 - 08:47

Thank you for your post. I have read through several similar topics! However, your article gave me a very special impression, unlike other articles. I hope you continue to have valuable articles like this or more to share with everyone!  paper io 2

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov