Skoči na vsebino

IPB

Slika

Suse Nadgradnja

Odgovorov v temi: 5

#1 nejs27

nejs27

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 02 april 2011 - 12:20

Pozdrav!

Pravkar sem se prvič spopadel z linuxi (SLED), ki sem jih dobil naložene na laptopu. Vidim pa, da so že precej za časom. A se mi splača/je nujno da inštaliram kako novejšo verzijo (npr. opensuse 11.4)?

#2 Pentium

Pentium

Spammer

• Administrators
  • 3 422 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Ljubljana

Objavljeno 03 april 2011 - 20:20

Premaknjeno pod odprto kodo, ker mislim, da ti bodo tu lažje pomagali :huh:

#3 brezimenko

brezimenko

Mojster

• Members
  • 1 619 objav
  • Kraj:Nekje v rovtah pri Tolminu

Objavljeno 05 april 2011 - 09:06

Pozdrav!

Pravkar sem se prvič spopadel z linuxi (SLED), ki sem jih dobil naložene na laptopu. Vidim pa, da so že precej za časom. A se mi splača/je nujno da inštaliram kako novejšo verzijo (npr. opensuse 11.4)?

Ne če se splača, če je možno je obvezno saj s tem odpraviš hrošče in nedelujočo strojno ter dodatno programsko opremo.

#4 nejs27

nejs27

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 05 april 2011 - 22:40

Ad 1: Hvala Pentium!

Ad 2: Će torej prav razumem, bi bilo najboljše, da SLED zbrišem (saj menda ne omogoča nadgradnje v suse) in na novo inštaliram 11.4? Verjetno so vodiči za inštalacijo kje na forumu. Hvala za nasvet!

#5 brezimenko

brezimenko

Mojster

• Members
  • 1 619 objav
  • Kraj:Nekje v rovtah pri Tolminu

Objavljeno 06 april 2011 - 12:18

Za začetek lahko poskusiš z live CDjem z namizjem gnome. Sledja se mi zdi, da bi morala bolje delovati kot KDE. Vsaj zase vem da s KDE razen šminke drugje nisem bil imresioniran.

#6 bonbon242019

bonbon242019

Sufler

• Members
  • 208 objav

Objavljeno 28 maj 2021 - 05:48

Currently, the Covid-19 epidemic is a red alarm in the world, so everyone should be aware of disease prevention and protect the health of themselves and their family members.

atari breakout

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov