Skoči na vsebino

IPB

Slika

Pomoč Pri Izdelavi Logotipa

Odgovorov v temi: 14

#1 Anja

Anja

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 04 oktober 2011 - 09:44

Živjo ;)
Prosila bi za pomoč pri izdelavi logotipa... Ukvarjam se s fotografijo in sem se spomnila nečesa, da ni ravno ime in priimek napisan na fotografiji... Poskušala sem sama, pa nisem bila ravno uspešna ;) Ne poznam nobenega, ki bi mi znal pomagat, zato sem se obrnila na vas, če bom imela tukaj kaj več sreče :D Prilepila sem sliko, ki sem si jo zamislila... Zahvaljujem se vam že v naprej! :(

Lp, Anja

Objavljena slika

#2 anton013

anton013

nOObie

• Members
  • 22 objav
  • Spol:Moški
  • Interesi:Oblikujemo in izdelujemo spletne strani za vse vrste podjetij in za fizične osebe. Poskrbimo za registracijo domene, gostovanje, spletno oglaševanje in marketinški material, skratka kompletna rešitev za vašo¡o medijsko prepoznavnost. http://dizajnmaker.com

Objavljeno 09 oktober 2011 - 08:27

Živjo ;)
Prosila bi za pomoč pri izdelavi logotipa... Ukvarjam se s fotografijo in sem se spomnila nečesa, da ni ravno ime in priimek napisan na fotografiji... Poskušala sem sama, pa nisem bila ravno uspešna ;) Ne poznam nobenega, ki bi mi znal pomagat, zato sem se obrnila na vas, če bom imela tukaj kaj več sreče :D Prilepila sem sliko, ki sem si jo zamislila... Zahvaljujem se vam že v naprej! :(

Lp, Anja

Objavljena slika

Ti je tudi znak © na logotu?Sicer lahko daš svojim inicialom "ak" malo 3d izgleda, sence, mogoče kakšno teksturo in seveda tudi barvo bi bilo dobro uskladit.Lahko bi te iniciale naredila tudi na 3d kocki ali kaj podobnega.

Izdelava spletnih strani

#3 GoGy82

GoGy82

Gospod s kravato

• Members
  • 1 072 objav
  • Kraj:EVROPA
  • Interesi:vse...

Objavljeno 09 oktober 2011 - 21:03

Jaz ne bi rinil 3D in senčenja v logotip. Na štampiljki me moreš dati sence ;) razen če bo drugačna od logotipa v teh podrobnostih

#4 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Members
  • 950 objav
  • Interesi:Imam rad adrenalinske športe, ko sem doma oblikujem, ob petkih pa rad hodimo ven na žurke;)

Objavljeno 10 oktober 2011 - 15:23

Anja živjo.. ;) Lahko ti jaz naredim logotip ;) Čeprav neznam nekaj posebnega (se še učim :D )... Seveda ti lahko naredim (zastonj...) Sedaj te bom pa kar kontaktiral. Kako in kaj. :( Lp.

#5 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Members
  • 950 objav
  • Interesi:Imam rad adrenalinske športe, ko sem doma oblikujem, ob petkih pa rad hodimo ven na žurke;)

Objavljeno 19 november 2011 - 22:52

Naredim ji logotip zastonj sedaj se pa še javiti noče ;) :rolleyes:

#6 Piratek Batek

Piratek Batek

nOObie

• Members
  • 10 objav

Objavljeno 20 november 2011 - 11:31

Saj obstajajo neki programi za izdelavo logotipov...

npr.: AAA logo

#7 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Members
  • 950 objav

Objavljeno 20 november 2011 - 16:05

Ja seveda . Ampak to so nekaki budget programi . Vbistvu nikoli nebojo enaki Adobe Illustratorju to je tapravi program. ;)

#8 Pentium

Pentium

Spammer

• Administrators
  • 3 422 objav
  • Kraj:Ljubljana

Objavljeno 20 november 2011 - 18:01

Velikokrat ne gre za programe, ampak bolj za žilico in ustvarjalnost. Načeloma če imaš to potem lahko delaš skoraj da v slikarju z bitno grafiko.

#9 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Members
  • 950 objav

Objavljeno 20 november 2011 - 18:33

To se ne strinjam :rolleyes:. Kako boš v slikarju kaj naredil ;) Nemogoče . Drugače res, da moraš znati. Sevda znanje ni dovolj lahko imaš ti idejo a nekako ne moreš "pretvoriti" v Adobe illustrato a tam neznaš :blink:. To je tudi velikokrat problem :P. Lep Pozdrav!

#10 Anja

Anja

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 24 november 2011 - 13:44

zgleda ne dobivaš ZS, al kk že ;) uglavnem, ful bi ti bla hvaležna, če bi mi ga naredu ;) sam tisto modro uzad ne bi mela, pa to, kar je z črno napisano, bi mela črno & belo [za temnejše in svetlejše slike] pa photography bi mela napisano z Bankgothic MD BT ;) evo, to je za 1x to :) lohk pa na mail pišeš: anja.kostanjsek5@gmail.com

#11 burjast

burjast

nOObie

• Members
  • 5 objav

Objavljeno 24 november 2011 - 14:00

Seveda je res do neke mere, tko kot vsak, ki hoče nekaj naredit misli "bom inštaliral photoshop in bom lahko naredil profi zadeve". Uporabljajo samo efekte pa 0,1% opcij, pa še brez ideje in žilce na koncu ne bo vse skup nič. Za take so prav gotovo bolj primerni programi, ki so narejeni, da dodajo eye-candy brez predznanja. Isti primer, folk dandanes kupuje DSLR fotoaparat, ker mislijo, da bojo potem slike za dol pasti. Kvaliteta že bo, pa še to do neke mere ampak manjka še veliko....

#12 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Members
  • 950 objav

Objavljeno 24 november 2011 - 14:47

Seveda se strinjam stabo. Ampak tehnologija je danes po eni strani preveč napredovala ;). Poglej fotoparat kot si rekel. Kupiš za okoli 1500 evrov . Malo povadiš in brž ko ne boš naredil kakšno dobro slikco. Se mi zdi, da po eni strani res moraš biti talent za slikanje po drugi strani pa ti veliko-> zelo veliko pomaga že sam dokaj drag fotoaparat. No kaj naj rečem. Vse je pa fora, da tisti fotoaparati ko pridejo na novo ubistviu sploh niso tok boljši ... Poglej primer. Procesor izdelujejo še vedno iz silicija že ok. 22 let. Ampak zmeraj najdejo kakšno ******rijo, da je dražje in tako mi trošimo za računalnike, programe itd... Pa še firme so med seboj zmenjene . Malo bolj zahtevno igrico narediš potem bodo mogli menati grafično = profit ;).

Tako danes nažalost delajo in zato je tudi tako veliko odpadnega materiala . Dokler nebomo, če se ne bo to vstavilo vsi pocrkali " na smetišču " ;)
Malo sem se razpisal

@Anja sploh nisem vedel, da si mi pisala email :). No dobiš Logotip . Lep pozdrav!.

#13 fitipaldi

fitipaldi

Govorec

• Members
  • 2 549 objav
  • Spol:Nedoločen

Objavljeno 24 november 2011 - 23:34

zgleda ne dobivaš ZS, al kk že

Tole je žal eden izmed problemov trenutnega foruma.

Največja verjetnost da prejemnik res dobi sporočilo je če ob prispevku klikneš na uporabnikov nickname ter tam izbereš pošli ZS.

#14 danijelkos12

danijelkos12

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 10 november 2018 - 19:12

Preveri pri teh. Ti bodo naredili ugodno (jaz sem bil zadovoljen): Izdelava logotipa

#15 cocacola899h

cocacola899h

Raziskovalec

• Members
  • 48 objav

Objavljeno 24 december 2020 - 09:31

This logo design assistants help a lot for my work.

directions

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov