Skoči na vsebino

Forum ne deluje več - obiščite nas na racunalniske-novice.com

Slika

Programiranje V Sloveniji

plače programerjev

Odgovorov v temi: 26

#21 Pentium

Pentium

Spammer

• Administrators
  • 3 422 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Ljubljana

Objavljeno 04 marec 2013 - 12:46

Pozdravljeni programerji! ;)

Zanima me, kakšno plačo imajo programerji (software programerji in website programerji).
Je zaposlitev dobra?

Lahko kdo našteje kakšna podjetja, ki se ukvarjajo s tem.

Hvala in Lp!

Tvojo novo temo sem kar pripel že obstoječi, ker se navezuje ;)

#22 sandogato87

sandogato87

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 09 februar 2014 - 15:01

@krenakrama

sem komaj našel, da si mi odpisal :) hvala lepa za zelo dober odgovor in za nasvete!

#23 mitja.pritrznik1

mitja.pritrznik1

nOObie

• Members
  • 14 objav

Objavljeno 04 avgust 2014 - 11:54

Morda malenkost off-topic, ampak tukaj se lahko vpišete programerji, hkrati pa lahko preko tega servisa najdete programerje: http://omisli.si/programerja/.

#24 A Hecker

A Hecker

nOObie

• Members
  • 12 objav
  • Spol:Nedoločen

Objavljeno 19 avgust 2014 - 16:47

Plače so plače ;) fajn plače :)

#25 mitja.pritrznik1

mitja.pritrznik1

nOObie

• Members
  • 14 objav

Objavljeno 08 december 2015 - 18:25

Po mojih izkušnjah so dobri programerji vsi zaposleni. Tisti, ki niso, delajo preko lastnih s.p.-jev, torej projektno, kar je super. Kolikor se z njimi pogovarjam so večinoma bolj zadovoljni ti, ki delajo od doma, po lastnih urnikih, tudi zaslužijo več, je pa res, da prihodek ni ravno "varen". V tujini si programer sam najde službo preko portalov, kot so Freelancer.com, a vam polagam na dušo, da tam niti ne poskušate konkurirati (pre)poceni indijskim programerjem (no, če že o tem, niti ne priporočam najem programerjev tam - je kar nekaj projektov padlo v vodo zaradi naizkušenih programerjev). 

Je pa ena relativno nova stran za iskanje programerjev tudi v Sloveniji (Omisli.si/programerja), kjer so cene in naročila nekako bolj realna, gor pa se lahko registrirajo tudi vsi, ki imajo svoj s.p. ali kaj podobnega in iščejo nove stranke.

Kakorkoli, good luck!

#26 kupecg

kupecg

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 25 maj 2016 - 09:13

Prosim za pomoč za c++. Rabim program v c++ za strukturo avto (znamka, cena, maxHitrost, poraba), program naj izpiše avtomobile, ki imajo ceno nad 100000eur in so znamke BMW. Strukturo sem naredil ampak mi manjka to, da mi izpiše za ta dva pogoja, se pravi za ceno in znamko.

Prosim za kakšen nasvet in pomoč, hvala in lp

#27 villaandor

villaandor

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 30 marec 2017 - 16:41

Spoštovani

pišem vam, ker me zanima kako bi bilo možno izdelati - napisati program za zbiranje naročil živil  in pijač za gostinske potrebe.

Zastavili smo si idejno zasnovo in sicer:

- da bi vnesli notri vse naše poslovalnice - da bi program vsaj omogočal izdelavo naročil za posamezno poslovalnico
 - da bi ustvarili bazo v katero bi združili vse artikle naših poslovalnic z neomejeno možnostjo dodajnja novih

- artikle razdelili po skupinah (meso, riba, mlečni izdelki,...in ostalo)

- v drugem delu bi vnesli vse dobavitelje s katerimi delamo z neomejeno možnostjo dodajanja novih

- vnašali bi aktualne cene artiklov po dobaviteljih

- program bi pa samodejno izbiral najcenejšega in nam to prikazoval
- ali bi program lahko izdeloval direkt naročila v excel ali vsaj omogočal izvoz v excel
- želeli bi čim bolj enostaven vnos artiklov...po šifrah, ean kodah...kar je pač bolj enostavno

Torej, če povzamem:

- vnesemo 5 lokacij za katere želimo izdelati naročilo

- vnesemo željene artikle in količine

- program po vnešenih ažurnih cenah samodejno izbere najcenejšega in se nam to v naročilu prikaže

- izdela nam na podlagi izbranih cen naročilo za določenega dobavitelja

Ali obstaja možnost, da tak program povežemo direktno z elektronsko pošto , kar bi olajšalo direktno komunikacijo z dobaviteljem

Zanima nas:

- čas izdelave programa

- tehnična podpora

- garancija

- cena in ponujeni popust glede na konkurenče izdelovalce in takojšnje plačilo

Za vsa ostala pojasnila, vprašanja in informacije sem vam vedno na voljo na tem elektronskem naslovu.

V pričakovanju odgovora vas lepo pozdravljam!

F.Nikolić, direktorica

Robedo d.o.o.

Regentova ulica 4b

6280 Ankaran

tel: 05 615 5000

mob: 040 151 676

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov