Skoči na vsebino

Forum ne deluje več - obiščite nas na racunalniske-novice.com

Slika

Airsoft Vzmet Sp190

...

Odgovorov v temi: 3

#1 Damjan Oslaj

Damjan Oslaj

Igračar

• Members
  • 127 objav

Objavljeno 18 marec 2012 - 11:22

Ali kdo ve kje se da kupiti gearbox za vzmet sp190?? Ali pa če obstaja kakšna snipa, ki ima zadosti dober gearbox za to vzmet.. prosim naj napiše pod komentare... hvala ;)

#2 xfirestorm

xfirestorm

/dev/null

• Moderators
  • 3 783 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Murska Sobota
  • Interesi:Airsoft

Objavljeno 20 marec 2012 - 13:04

Gearbox ponavadi ni problem.
Za takšno vzmet so problematični bolj zobniki, bushingi, anti-reverse latch, cilinder, bat, glava bata, vodilo bata, motorček, če je električna.
Gearbox kot Gearbox je samo ohišje ki je originalno dovolj močno, v večini primerov. Kar se pa tiče zgornjih delov, pa žal, nobena replika nima serijskih delov tako močnih da bi zdržala vzmeti močnejše od 120-130, slej ko prej bo nekaj počilo.

In seveda, sedaj ko boš to vse seštel, boš ugotovil da bi si za tak denar kupil dve repliki. ;)
Če greva kar na hitro skozi, jaz se trenutno spravljam zraven k modificiranju svoje L96(Type96), vzmetna in seznam kar vse rabim:
-AEG type hop-up chamber + hop-up gumice (ker na trenuten Hop-Up ne morem spravit druge cevi gor)
-AEG precizno cev
-ZeroTrigger za L96, to je v bistvu tisto najbolj važno, ker je pri vzmetnih vsa "tehnologija" tu not
-Vzmet
-Vodilo bata
-Bat
-Glavo bata
-Teflonski cilinder
-Glavo cilindra

Vseskupaj me stane cca. 300-400€ ali več!

#3 Damjan Oslaj

Damjan Oslaj

Igračar

• Members
  • 127 objav

Objavljeno 21 marec 2012 - 18:30

ok hvala!
=D

#4 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Members
  • 950 objav
  • Spol:Moški
  • Interesi:Imam rad adrenalinske športe, ko sem doma oblikujem, ob petkih pa rad hodimo ven na žurke;)

Objavljeno 23 marec 2012 - 21:56

Prodajam Airsoft Puško AK47 za več ti kmalu pišem, ko bom dal na Bolho.(Če te zanima) ;)

Dodaj odgovor

Podobne teme s ključnimi besedami: ...

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov